گن بعد زایمان

هیچ محصولی یافت نشد.

یکی از عوارض زایمان در خانم ها به هم خوردن تناسب اندام و افتادگی پوست شکم و پهلو ها است. اما این مشکل با رژیم، ورزش و استفاده از گن پس از زایمان حل خواهد شد. استفاده از گن های مخصوص بعد از زایمان میتواند گردش خون را تسریع ببخشد. همچنین با پشتیبانی از عضلات شکم و کمر در تسکین درد موثر باشد. گن پس از زایمان به شما این امکان را می دهد که زودتر به وزن قبلی خود باز گردید و احساس بهتری داشته باشید. میتوانید از این گن ها در زیر هر لباسی استفاده کنید و با فشرده سازی استاندارد و درجه پزشکی مناسب آن را در مهمانی ها و پیاده روی ها استفاده نمائید. به این ترتیب هم اثر مثبتی روی زیبایی و هم در سلامتی شما خواهد داشت.
با پوشیدن گن بعد از زایمان می توانید دوران نقاهت کوتاه تری را سپری کنید و به راحتی از لباس های مورد علاقه خود استفاده نمائید. علاوه بر این یک گن مناسب می تواند از محل جراحت شما در صورت داشتن زایمان سزارین، محافظت نماید. با فشار مداوم گن، به مایعات اضافی بدن فشار وارد می شود و زودتر دفع خواهند شد. میتوانید استفاده از گن های بعد از زایمان را بلافاصله پس از مرخصی از بیمارستان شروع کنید و به مدت 4 تا 10 هفته به صورت مداوم آن ها را استفاده کنید. توصیه می شود تا جایی که می توانید از این گن ها استفاده کنید تا درد شما تسکین یابد.

گن پس از زایمان سزارین

بارداری و زایمان منجر به تغییرات زیادی در آناتومی بدن از ظاهر تا عملکرد آن می شوند. این تغییرات تا جایی است که مرکز ثقل بدن تغییر می کند و در نتیجه تعادل بدن نیز به هم خواهد خورد. افزایش وزن بدن در دوران بارداری موجب فشار روی مفاصل می شود و به دلیل تغییرات هورمونی، با شل شدگی مفاصل روبرو خواهید شد. ستون فقرات نیز به دلیل افزایش انحنای کمر، تحت فشار قرار می گیرد و مادران در طول بارداری و پس از آن دچار کمردرد زیادی خواهند شد. این درد ممکن است ماه ها طول بکشد. اما برای تسکین آن راه حل های زیادی وجود دارد. بستن شکم بند یا گن بعد از زایمان به رفع عارضه دیاستاز (دو تکه شدن شکم) کمک می کند و کشش و ناراحتی شما را کاهش می دهد.

بستن گن بعد از سزارین

هدف از استفاده از این محصولات به طور کلی کاهش درد است تا در زمان استفاده از آن احساس بهتری داشت باشید. میتوانید از محصولات مشابه مثل کرست، کمربند و … نیز استفاده کنید. استفاده از گن پس از زایمان سزارین به دلیل ماندن جای بخیه روی بدن کمی ممکن است آزاردهنده باشد. اما به طور کلی عوارض کمی دارد و به کاهش وزن و تسکین درد شما کمک می کند. تنها کافی است گن مناسب را برای استفاده تهیه کنید.
مراقبت پس از سزارین دشوارتر خواهد بود، اما استفاده از بهترین گن بدون ایجاد درد و تحریک می تواند به شما احساس امنیت بدهد. صرف نظر از اینکه به چه دلیل گن را می پوشید، در زمان نشستن، راه رفتن و ایستادن، می توانید حالت بدن خوبی داشته باشید. درد عضلات شکم برای بیشتر زنان برای یک تا دو ماه بعد از زایمان ادامه دارد. اما استفاده از گن به لطف فشرده سازی ملایمی که ایجاد میکند، می تواند به تسکین درد و بهبودی شما کمک کند.

قیمت گن پس از زایمان

گن پس از زایمان نیز مانند هر محصول دیگری دارای مدل های مختلف می باشد که قیمت های متفاوتی دارند. قیمت هر مدل بسته به مدل و جنس آن متفاوت می باشد. شما میتوانید بر اساس نیاز، سایز بدن و میزان نیاز به جمع شدن شکم و پهلو مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید. برخی از انواع مدل گن پس از زایمان طرح و مدل ساده ای دارند و تنها مناطق شکم و پهلو را می پوشانند. اما مدل های پاچه دار برای پوشاندن ران و باست مناسب ترند و اگر در این قسمت ها دارای چربی هستید می توانید از آن ها استفاده کنید. قیمت مدل های پاچه دار، رکابی و شرتی با هم متفاوت است. اما مدل رکابی میتواند تمام قسمت های بدن از زیر سینه تا بالای زانو را بپوشاند. در زمان استفاده از این گن شما برای پوشیدن انواع لباس آزاد هستید و می توانید از تناسب اندام خود لذت ببرید.

گن بعد از زایمان در بدن مانکن

استفاده از گن و شکم بند از گذشته بین زنان مرسوم بوده است. این کار موجب می شود تا رحم در جای قبلی خود قرار بگیرد و زودتر به حالت اولیه خود باز گردد. نکته مهم درباره استفاده از گن یا شکم بند بعد از زایمان در این است که استفاده زودهنگام مانع از خونرسانی و استراحت عضلات می شود. همچنین نباید در خواب از گن پس از زایمان طبیعی استفاده نمود. استفاده از گن ها در زمان خواب به خصوص اگر خیلی سفت باشند، موجب چسبندگی و تنبلی ماهیچه ها خواهد شد.

خرید گن بعد از زایمان

با توجه به مزایای استفاده از گن پس از زایمان بسیاری از زنان تمایل به خرید آن دارند. اما باید در زمان خرید به نکات مهمی توجه داشته باشید تا پوشیدن گن برای شما آزاردهنده نباشد.
1) گن از زیر لباس مشخص نباشد!
اکثر مدل های گن بعد از زایمان بدون سوتین طراحی شده اند و بندهای قابل جابجایی نازکی دارند. پس میتوانید با اکثر لباس هایتان این گن ها را استفاده کنید.
2) استفاده آسان
اغلب گن ها دارای فاق باز هستند و استفاده از آنها راحت است. همچنین اندام شما را خوش فرم تر نشان میدهد و فشار کمی روی کمر و شکم شما وارد می کند. استفاده از این گن ها برای زنان شاغل مناسب تر است.

شکل و حالت گن بعد از زایمان
3) خاصیت تبادل هوا
الیاف این گن به گونه ای طراحی شده است که لایه بیرونی آنها از پاورنت است و استحکام و دوام خوبی دارند. الیاف ویول تکس با ساحتار شش ضلعی خود موجب تبادل و مناع از تعریق زیاد می شوند. به این ترتیب پوست به خوبی تنفس می کند و پوشیدن گن برای شما آزاردهنده نخواهد بود.
4) طراحی هوشمند
گن پس از زایمان مناسب باید حالتی مثل پوست دوم شما ایجاد کند و به تناسب اندامتان کمک نماید. همچنین میتواند به بهبودی شما سرعت بخشد و مانند یک پشتیبان به داشتن استایل مناسب و فرم خوب به شما کمک کند.

گن لاغری بعد از زایمان

استفاده از گن مخصوص پس از زایمان می تواند مزایای زیادی برای مادران داشته باشد. پوشیدن گن علاوه بر اینکه موجب تسریع در بهبود بدن می شود به اصلاح جریان لنف خون، بهبود تحرک و وضعیت بدن، افزایش سوخت و ساز سلولی، پشتیبانی حیاتی از عضلات شکم و کاهش تورم و احتباس مایعات در شکم کمک می نماید. همچنین موجب تنظیم چربی و رطوبت سطح پوست شما شده و برای به دست آوردن تناسب اندام روش مناسبی خواهد بود. به طور کلی زایمان به بدن فشار زیادی وارد می کند و استفاده از گن می تواند در بهبودی شما موثرتر باشد.

نحوه بستن گن شکمی بعد از زایمان

بسیاری از مادان برای کاهش وزن و کوچک کردن شکم خود عجله دارند، زیرا بزرگ بودن شکم به حدی است که به نظر می رسد اصلا زایمان نکرده اند. استفاده از گن، یکی از بهترین راه های کاهش وزن و تناسب اندام است. زیرا با فشرده شدن شکم، کمر و باسن می توانند سریع تر به وزن دلخواه برسند و بهبودی زودتر میسر می شود. در زمان خرید گن باید مواردی از جمله مدت استفاده، ترکیب مواد سازنده و اندازه آن را در نظر بگیرید تا استفاده از آن برای شما موثر تر باشد.

گن لاغری پس از زایمان

برای کاهش وزن و تناسب اندام پس از زایمان، می توانید از گن های مختلف استفاده کنید. اما همه گن ها مناسب تمام افراد نیستند و باید گن مناسب خودتان را تهیه نمائید. اندازه و سایز گن باید مناسب شما باشد و تنها فشار ملایمی را به بدنتان وارد کند. این فشار در لاغری شما موثر است و نیازی به فشاری بیش از این ندارید. بعضی از گن ها با اینکه فشار زیادی را به بدن شما وارد میکند، اما در لاغری شما تاثیری نخواهد داشت.
گن مناسب لاغری از کمر حمایت می کند و از دردی که به دلیل زایمان و بارداری به شما وارد شده کم خواهد کرد. در صورت استفاده از گن نامناسب، عضلات بیشتری درگیر میشوند و حتی ممکن است بیماری هایی مثل رادیکولیت، اسکولیوز یا سایر آسیب های کمر را ایجاد کنند. بهتر است از گن هایی استفاده کنید که برای شیردهی مناسب هستند و پارچه ای نرم و راحت دارند. همچنین فاقد مواد تحریک کننده هستند و در زمان شیردهی یا طی این دوران برای شما مشکلی ایجاد نمی کنند. استفاده از گن های کوتاه تر، شیردهی را آسان تر خواهد کرد.

مدل های مختلف گن بعد از متولد شدن کودک
در زمان خرید گن باید به این نکته که شکم شما را صاف نگه دارند، توجه داشته باشید. مشکلاتی مثل افتادگی پوست شکم و کشیدگی شکم پس از زایمان متداول است و استفاده از گن مناسب برای صاف نگه داشتن شکم می تواند این مشکلات را زودتر رفع کند. برخی از گن های لاغری برای صاف نگه داشتن شکم طراحی شده اند و استفاده از آنها موجب تسریع در بهبود عملکرد بدن و زیبایی ظاهری خواهد شد. انواع گن های لاغری پس از زایمان میتوانند دارای دکمه و چفت یا فاقد آن باشند. مدل های فاقد دکمه و سگک برای پوشیدن راحت تر هستند و به خوبی پهلو و شکم را مییپوشانند.
مدل های دارای زیپ، کمی متفاوت هستند. در برخی مدل ها زیپ در جلوی و در برخی مدل ها در پهلو قرار دارد. انتخاب مدل مناسب در راحتی شما و سهولت در استفاده از آن موثر می باشد. مدل دیگر گن کرستی است که استفاده از آن متداول تر می باشد. این مدل دارای چفت و فاقد مواد آلرژی زا می باشد. در زمان خرید به این نکات دقت کنید تا استفاده راحت تری از گن داشته باشید و از عملکرد آن لذت ببرید.

اطلاعات بیشتر ...